Práce nominované na Národní cenu za studentský design 2016

V tabulce v přiloženém odkazu je seznam prací, které ohodnotily během prázdnin dvě nezávisle poroty tak, že se dostaly do nominací na Národní cenu za studentský design 2016.

Informace o nominování byla zaslána autorům i pedagogům jak z Design Cabinetu CZ, tak s přesnými informacemi o termínu dodání k hodnocení mezinárodní porotou produkcí Moravské galerie v Brně.

Práce budou hodnoceny mezinárodní porotou 7. září 2016 v Moravské galerii v Brně.

Mezinárodní porota bude pracovat ve složení ve složení: MgA. Štěpán Holič (grafické studio Lemondesign), akad. soch. Alexandra Horová (Albatros Media), PhDr. Iva Knobloch (Uměleckoprůmyslové museum v Praze), MgA. Věra Marešová (vítězka Národní ceny za grafický design 2005), MgA. Tomáš Procházka (vítěz Národní ceny za studentský design 2014), PhDr. Marta Sylvestrová (Moravská galerie v Brně), Mgr. Mária Rišková (ředitelka Slovenského centra dizajnu).

Tajemnicí poroty je PhDr. Lenka Žižková (ředitelka Design Cabinetu CZ), zástupkyní tajemnice ing. arch. MgA. Květa Čulejová (Arsfabrika a Design Cabinet CZ), skrutátorkou studentka Kateřina Kostková).

15. září bude v Moravské galerii v Brně otevřena výstava vybraných prací Národní cena za studentský design 2016 * Nominace!!! Výstava potrvá do 30. října 2016.

Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže proběhne v Praze v Nadaci pro rozvoj architektury a stavitelství 10. 11. 2016. V galerii nadace bude současně otevřena výstava oceněných prací Nový (z)boží! / New G(o)ods!

odkaz na tabulku:
http://www.designcabinet.cz/prace-nominovane-na-narodni-cenu-za-studentsky-design-2016

  • Aktuálně
  • Novinky

Národní cena za studentský design

Excelentní studenský design

Dobrý studenský design

Cena Design Cabinetu CZ

Cena Unie profesionálních designérů ČR

Nominace na národní cenu za studenský design

Soutěžní práce